לא מסתפקים רק בנגינה? לא מנגנים אבל מתעניינים במוזיקה? "בין הצלילים" בדיוק בשבילכם!

מתי ואיפה?

3 מחזורים של "בין הצלילים" התקיימו בעבר, כרגע אין תאריך למחזור הבא. אם מעניין אתכם להצטרף למחזור הבא של הקורס, או אם הייתם רוצים להזמין הרצאה חד-פעמית לאירוע (הרצאת יומולדת, העשרה לעובדי חברה וכל אירוע אחר) - מוזמנים ליצור קשר!

מה יהיה שם?

10 מפגשים של ידע והעמקה בנושאים מוסיקליים, חקר והבנה של רבדים עמוקים במוסיקה. נושאים שלא מספיקים לדבר עליהם בשיעורי נגינה, אבל כדאי וחשוב לדעת, ושירתקו כל חובב מוסיקה. הקורס יועבר בליווי מצגות מושקעות במיוחד והדגמות מוסיקליות – מוקלטות ובנגינה חיה. המצגות וההדגמות ישלחו אל המשתתפים בדואר אלקטרוני בסיום כל מפגש, ויהוו סיכום של הנושאים בהם עסקנו. המפגשים יערכו בקבוצה אינטימית של עד 15 משתתפים לכל היותר, מה שיאפשר יחס אישי.

למי זה מתאים?

מוסיקאים סקרנים, שוחרי מוסיקה וכל אחד שרוצה להרחיב את הידע בתחום. לא דרוש כל ידע מוקדם. מיועד למבוגרים ולנוער.

באילו נושאים נתעסק? (יתכנו שינויים)

לחצו כאן לפירוט אודות כל המפגשים!


1. קלאסי, ג'אז ומה שביניהם

2. מוסיקה מסביב לעולם

3. קיצור תולדות המוסיקה

4. כלי נגינה

5. שפת התווים

6. כיוון

7. סולמות

8. אובר טונים

9. קצב

10. מוסיקה מהסרטים


מי המארגנים?
את הקורס יעביר אורי אלוני, מלחין ופסנתרן, בוגר האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, במסלול יצירה רב-תחומית. מופיע ומקליט עם הרכב של מוסיקה מקורית. ניסיון מקצועי רחב במוסיקה במגוון תחומים, סגנונות וכלי נגינה. יוזם ומנהל "מוסיקה בכיף", רשת המורים למוסיקה הגדולה בירושלים, המונה מעל 100 מורים למוסיקה ברחבי העיר. בעל רקע עשיר במיוחד בהוראה מכל הסוגים: קורסים, סדנאות, הרצאות, חינוך פורמלי ובלתי פורמלי, שיעורים קבוצתיים ופרטיים לכל הגילאים ולכל הרמות. יוצר קורס "בין הצלילים" ומרצה בו במקומות שונים בארץ. גדל ולמד מוסיקה בנהריה מגיל 3.5 אצל הגב' אירה קרסקו, ובתיכון אצל רוברט ניסנזון ז"ל. בוגר מגמת המוסיקה של ביה"ס תפן. יוצר מוסיקה לסרט "בבגה", אשר השתתף בפסטיבל קאן.

 

כמה עולה?

המחיר הוא 700 ₪ לקורס בשלמותו, או 650 ₪ בהרשמה מוקדמת. ניתן להגיע לחלק מהמפגשים, בעלות של 85 ₪ לכל מפגש. מבצע חבר מביא חבר: 100 ש"ח הנחה עבור מי שהביא חבר שנרשם לקורס במלואו. יש כפל מבצעים! (נרשמתם בהרשמה מוקדמת והבאתם 3 חברים? 350 ₪ לכל הקורס בשלמותו) בעלי קשיים כלכליים מוזמנים לפנות לבקשת מלגה.

 

איך נרשמים?
שולחים מייל ל-FunMusicOffice@gmail.com או מתקשרים ל-0586-508-508.

מספר המקומות מוגבל!