הסבר והרשמה למודל החדש של מוסיקה בכיף (=ג'יני)


   

 

למה לשנות מודל?

קיבלנו מכם (המורים) פידבק: שלעתים אתם לא מרוצים מההסכם הישן שלנו (250 ש"ח אחרי 4 שיעורים). בעיקר כאשר התלמיד עוזב אחרי שיעורים בודדים - יצא לכם לא מספיק משתלם. המודל החדש מדויק והוגן יותר, גם כלפכם וגם כלפנו, ובו התשלום שלכם יהיה בהתאם לכמות השיעורים המדויקת.

 

אז איך זה עובד?

לא תשלמו לנו סכום של 250 ש"ח לאחר שיעור רביעי. במקומם, תצטרכו לשלם לנו 20% מהסכום שהתלמיד שילם לך עבור כל אחד מ-38 השיעורים הראשונים. לדוג', אם המחיר שלך הוא 100 ש"ח לשיעור, יש להעביר לנו 20 ש"ח על כל שיעור שהתקיים. הסידור הזה יהיה בתוקף רק עבור 38 השיעורים הראשונים עם כל תלמיד, כך שמהשיעור ה-39 לא תצטרכו להעביר תשלום נוסף. בהנחה שיתקיים שיעור פעם בשבוע ללא ביטולים, יוצא שבמשך כ-9 החודשים הראשונים תצטרכו לדווח ולהעביר לנו תשלום, והחל מהחודש ה-10 - אנחנו לא מתערבים יותר ו-100% מהתשלום יישאר אצלכם. פעם בחודש צריך לדווח לנו על כמות השיעורים שהתקיימו עם התלמיד שנפנה אליך, בפורמט נח וקל שנשלח לך, ולהעביר לנו תשלום חודשי. למי שיעדיף, נוכל לגבות מכם את התשלום באשראי (בתוספת 3%), וכך נחסוך מכם את פרוצדורת התשלום.

 

למה המודל החדש עדיף לי בתור מורה?

  1. במקום להעביר לנו 250 ש"ח אחרי 4 שיעורים, אותו הסכום יצטבר מתשלומים שלך על התלמיד רק אחרי כ-10 שיעורים!! (כמות השיעורים המדויקת תלויה בגובה התשלום מהתלמיד - כמה אתם לוקחים לשיעור). ואם היו פחות שיעורים - תשלמו פחות! במצב הנוכחי, צריך להעביר אלינו 250 ש"ח אחרי 4 שיעורים, גם אם התלמיד עזב ולא המשיך לשיעור 5. במודל החדש, אם התלמיד יעזוב אחרי 4 שיעורים, תצטרכו להעביר אלינו בסה"כ כ-80 ש"ח! (ושוב, הסכום המדויק בהתאם למחיר שאתם גובים).

  2. תעבירו אלינו כסף בתשלומים קטנים במקום סכום אחד גדול. במקום להעביר 250 ש"ח בבת אחת, הסכום יהיה כ-80 ש"ח בחודש (כמובן בהתאם לגובה התשלום של התלמיד ולכמות השיעורים שהתקיימו).

  3. עשינו סקר שוק מקיף, וגילינו שבמרכזי מוזיקה המורה מקבל בממוצע כ-50% מהסכום שהתלמיד משלם. דרכנו יישארו אצלך בהתחלה 80%, שזה 30% יותר! והחל מהשיעור ה-39 - 100% מהתשלום יישאר אצלכם! וחשוב לא פחות: תלמד בתנאים שמתאימים ונוחים לך (בבית שלך/בבית התלמיד, כמה תלמידים ברצף או לא... איך שטוב לך). בדקנו גם עסקים אחרים שפועלים בצורה דומה לשלנו (בתחומים שאינם מוזיקה) - כל מי שמצאנו לוקחים בין 25-50%.

  4. עם נתוני הדיווח, תוכלו לקבל נתונים וסטטיסטיקה מדויקת ומעניינת לגבי התלמידים שלכם, וכך ללמוד עליהם ועל עצמכם כמורים: לאיזו תקופה נשארים אצלכם תלמידים, כמה שיעורים הם לקחו עד שעזבו, כמה שיעורים מתבטלים וכו'.

 

אז אתם בפנים?

אם מתאים לך שנלך על זה - רק צריך למלא 3 פרטים קטנים (שם, מייל, ת.ז.), ולסמן שקראתם את החוזה, בסוף הטופס שכאן למטה. ואתם בפנים! (באמת שהתעקשנו שהחוזה יהיה קצר וברור ככל האפשר. יש שם רק מה שאנחנו צריכים כדי להרגיש שאנחנו מוגנים). שימו לב: המודל החדש יחליף את המודל הישן החל מה-1/12/18, עד אז אנחנו ממשיכים לעבוד במודל הישן.

אם לא מתאים - נוכל להמשיך להפנות אליך תלמידים עד ה-1/12/18, אבל החל מתאריך זה - לא נוכל להפנות אליך תלמידים נוספים.

אל תשכחו שאנחנו כאן בשבילכם ואתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין! תודה על העזרה להפוך את "מוסיקה בכיף" לארגון מוצלח יותר 🙂


הסכם התקשרות